Одні з останніх фотографій Іллі Киви перед його ліквідацією українськими спецслужбами оприлюднили в мережі.

Перед ліквідацією колишній нардеп Верховної Ради та зрадник України Ілля Кива відпочивав у ресторані в московському ГУМі. За ним тривалий час стежило Головне управління розвідки України.

Відповідні фото першим опублікував у себе в ФБ блогер Сергій Іванов.

Іванов із посиланням на джерела в розвідці повідомив, що цікавих матеріалів дуже багато, і не лише про Киву.

"Перед ліквідацією Кива відпочивав у ресторані "Пушкін" в московському ГУМі, й це, до речі, дуже символічно для інших апологетів Пушкіна та любителів розкішного життя за російські гроші. Організована ГУР «фотосесія» тривала понад 3 місяці, мої джерела кажуть, що цікавих матеріалів дуже багато. І не лише про Киву", — написав він.

Ілля Кива у Москві, фото: ГУР МО України
Ілля Кива у Москві, фото: ГУР МО України

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Нагадаємо, що 6 грудня російські ЗМІ повідомили про смерть колишнього українського народного депутата Іллі Киви.

Згодом ліквідацію зрадника підтвердили в Службі безпеки України. Там зазначили, що це вбивство нардепа стало черговою спецоперацією спецпризначенців.

Його труп знайшли лежачим на животі в снігу в селі Супонєво під Москвою, на території готелю "Велич Кантрі Клаб". Він був убитий двома кулями.