Щотижнева інфографіка розкриває шкоду, завдану природі внаслідок збройної агресії рф.

Зменшення лісових площ, забруднення водних ресурсів та погіршення екологічної ситуації - усе це ілюструється числами.

Цей ресурс став необхідним для усвідомлення важливості екологічних питань в умовах війни та закликає до прискорення заходів для захисту природи.

Війна в Україні завдає значної шкоди навколишньому довкіллю, стаючи причиною екологічної кризи. Бомбардування та артилерійські обстріли призводять до руйнування лісів, забруднення водойм та ґрунту важкими металами, небезпечними речовинами.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Це впливає на біорізноманіття, знищуючи природні середовища проживання багатьох видів тварин та рослин. Руйнування промислових об’єктів та інфраструктури спричиняє витік хімічних речовин, загрожуючи здоров’ю населення.

Ці дії також призводять до зниження якості ґрунту, що ускладнює сільське господарство. На додаток, зростає ризик ядерної катастрофи через обстріли АЕС.

Кожен день конфлікту поглиблює екологічну проблематику, залишаючи важке навантаження на майбутні покоління.