В інструкції наголошується на необхідності уникати контактів із представниками ТЦК та викликати нардепів в разі їх візиту. Про це повідомляє політичний експерт Світлана Кушнір на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні в мережі з’явився скрін повідомлення адміністрації «5 елементу». Це лютий треш! Окрім інструкцій куди кому ховатися, є скріпт для чергового адміністратора. Отже, якщо прийдуть вручати повістки, адмін має видати співробітникам ТЦК наступне: "Зараз ви блокуєте роботу закладу. Це власність народного депутата України, який допомагає ЗСУ. "5 елемент" та його відвідувачі також допомагають ЗСУ. Блокуючи роботу - ВИ БЛОКУЄТЕ ДОПОМОГУ ЗСУ! прошу покинути заклад!”, - пише Світлана Кушнір.

Кушнір також звертає увагу на те, що в інструкції зазначена необхідність терміново повідомити народних депутатів про візит ТЦК.

“Якщо прийдуть з ТЦК, у «5 елементу» є віп-охорона – «закріплені» народні депутати, які по дзвінку прилетять з Ради до клубу і допоможуть відбитися від повісток мажорам та заможним відвідувачам?”, - пише політичний експерт.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Як повідомлялось раніше, в «5 елементі» заявили журналістам, що працівників ТЦК пускатимуть тільки до ресторану та салону краси, а в сам фітнес-клуб не пустять. Ще згодом у каналі «5 елементу» в телеграм з’явилося повідомлення про можливість візиту до клубу представників ТЦК та про те що клієнти будуть про це попереджені.