Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Українці будуть отримувати третю платіжку за газ. Зараз ми платимо за спожите блакитне паливо й окремо за його доставку до квартири. А тепер доведеться оплачувати ще й вартість обслуговування мереж», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, тепер українцям щомісяця доведеться платити не лише за спожитий газ і його транспортування, але й за технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Як зазначив Едуард Гльоза, це означає, що гроші доведеться викласти за огляд, за ремонт і за підтримку в належному стані труб, вентиляційних каналів і кранів у квартирах у приватних будинках.

«Виникає цілком адекватне питання, чи включено це до основної платіжки за газ чи до транспортування. Бо за логікою, це прямий обов’язок газовиків без будь-яких додаткових умов чи угод. Виявилося, ні, і проблему маємо ще з 2015-го року, коли Національна комісія з регулювання комунальних послуг виключила з тарифу облгазів кошти на обслуговування внутрішньобудинкових мереж», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, пенсіонерам та безробітним повідомили важливу деталь про субсидії.

Також Знай.ua повідомляв про все найнеобхідніше і навіть більше: нова допомога для сімей із маленькими дітьми.