На тлі гострої ситуації, що склалася внаслідок збройної агресії російської федерації, необхідно аналізувати вплив війни на екологічну ситуацію в Україні.

Державна екологічна інспекція України регулярно надає інфографіку, яка відображає розраховані збитки для довкілля, спричинені воєнними подіями з 24 лютого 2022 року.

Оновлені цифри вказують на величезні втрати та негативні наслідки для навколишнього середовища. Наприклад, забруднення повітря, водних ресурсів та ґрунтів внаслідок обстрілів та викидів промислових забруднювачів призводять до серйозного порушення екосистем та загрози здоров'ю людей.

Ця інфографіка слугує не лише джерелом інформації про екологічні збитки, але й важливим інструментом для міжнародної спільноти та громадськості в цілому, надаючи об'єктивний погляд на екологічну кризу, яка виникла внаслідок агресії.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще