Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Як зауважує експерт, коли почалася війна в Ізраїлі, Україна все одно залишилася у топі світових новин, це блискуча робота нашого президента у міжнародних відносинах. На його думку, рівних Зеленському у цьому питанні у нас іще не було, адже за ці 2 роки він чудово провів міжнародний трек і багато чого досягнув.

«Дійсно президент сьогодні живе тим, щоб вирішувати питання війни передусім. Але я вважаю, що у корупції, яка досі сьогодні є у Києві, також винен і наш президент. Тому що наш президент винен у всьому, що відбувається у нашій країні – і в поганому, і гарному» - стверджує Георгій Біркадзе.

Тим не менш, констатує він, тут можна зробити знижку, тому що президент живе війною і не має часу відволікатися на Київ, якщо він це зробить, то у нас не буде зброї. Принагідно експерт нагадує, що росіяни кидають по 20-30 ракет, шахедів щодня, і ми збиваємо, ми маємо дуже круту техніку, і це завдяки нашому президенту і його відносинам із партнерами.

«Ми маємо сьогодні 37,5 гривень за долар, воно стабільне, ми це бачимо, відпустили гнучкий курс, ми не витрачаємо гроші на утримання гривні. Ми сьогодні бачимо, що платоспроможність людей росте, почало відживати будівництво, помешкання стають дорожчими. Тобто ми відчуваємо, що економіка починає запускатися», - розповідає Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Гроші змусять повернути державі: українців попередили Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, що з поганих речей цього року ми отримали блокаду на кордоні, недостатню кількість зброї і невизначену ситуацію із фінансовою допомогою.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, що заважає нашим дронам підбивати російську техніку.