Про це він розповів на каналі «Politeka».

«Правильно, тобто процес пішов не туди, куди путін думав. Йде найважча внутрішня війна між вежами кремля. І це, на мою думку, 15 великих угруповань. І путін не витримує це вже, розумієте?», - заявляє Олег Соскін.

Отже, констатує гість програми, товарно-грошові відносини, капіталізм не обдуриш, а економічні об'єктивні закони жодна комуна, більшовицька, КДБітська не змогла зламати і не путіну це робити.

Крім цього, зазначає він, є ще одна дуже важлива річ, адже всі російські області, які перебувають на кордоні з Україною, є донорами, вони фінансують ісламський Кавказ, вони фінансують абсолютно збитковий Крим, абсолютно збиткові захоплені Луганські, Донецькі анклави.

«І вони запитують себе: доки вони терпітимуть КДБістську зграю у москві, цих рудиментів кам'яного віку, рептилоїдів, що вилізли з яєць? Рептилії, Сталін на них разом із Троцьким та Леніним сидять, висиділи яйця. І вони собі кажуть, а чому мають це терпіти», - пояснює Олег Соскін.

Популярні новини зараз
Тільки цього не вистачало: на Землю летить астероїд розміром із Ейфелеву вежу Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі розповів, коли і чи демократи зможуть умовити республіканців прийняти допомогу Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Лобан розповіла, хто врятував скульптури Пінзеля від радянської влади та показав Європі.