Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Українці пенсійного віку мають право на пільгу за оплату комунальних послуг. Держава дає знижку в 100% для тих пенсіонерів, які проживають у селах і працювали на певній роботі. Отже, користуватися пільгою мають право колишні педагогічні працівники, працівники медичної і фармацевтичної сфери, а також співробітники культурних та освітніх установ», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, членам сім’ї пільговика така пільга не надається. Як зазначив Едуард Гльоза, окрім вимог до місця проживання та конкретних професій, є вимоги також щодо доходу в сім’ї.

«У Пенсійному фонді пояснили, що пільгу на 100% знижку за комуналку можна отримати, якщо середньомісячний дохід на одну особу в сім’ї за останні 6 місяців не перевищує розміру, що дає право на додаткову соціальну пільгу. На 2023 рік цей розмір становить 3760 гривень», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, розмір виплат та компенсацій в 2024 році збільшиться: кому пощастить з доплатою.

Також Знай.ua повідомляв, що в Україні можуть повернути нульове розмитнення: це торкнеться не всіх.