Про це йдеться у повідомленні Держфінмоніторингу.

21 грудня 2023 року у Державній службі фінансового моніторингу України, у форматі відеоконференції, відбулось шістнадцяте засідання Ради з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі – Рада).

Участь у засіданні взяли представники основних профільних державних, правоохоронних та судових органів, задіяних в системі боротьби з відмиванням злочинних доходів.

На засіданні Ради обговорено результати міжнародних заходів глобальної системи ПВК/ФТ та удосконалення антилегалізаційного законодавства на шляху до євроінтеграції України.

Водночас, суб’єкти державного фінансового моніторингу поінформували присутніх про результати здійснення ними нагляду за суб’єктами первинного фінансового моніторингу у сфері ПВК/ФТ з урахуванням ризик-орієнтованого підходу.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Крім того, на засіданні обговорено вдосконалення механізму оперативного обміну інформацією між зацікавленими державними органами щодо фактичних передач товарів військового призначення та подвійного використання (відмова у дозвільних документах, відсутність у контрольних списках тощо) та результати роботи з виявлення ознак (фактів) ризику міжнародної передачі товарів військового призначення та подвійного використання (інших товарів) в контексті протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.

Також, на засіданні розглянуто пропозиції для оновлення персонального складу Ради та питання оптимізації робочих груп створених при Раді.

За результатами засідання складено протокол, який буде доведено для врахування в роботі усім членам Ради, а також розміщено на офіційному вебсайті Держфінмоніторингу у розділі «Координація» / «Рада» / «Матеріали засідань».