Про це він розповів на каналі «Контекст».

«Нещодавно міністр оборони України Рустем Умєров заявив про намір наступного року призвати в українські Сили оборони чоловіків, які перебувають за кордоном. Він наголосив, що всі чоловіки віком від 25 до 60 років, які перечікують війну в Німеччині, Італії, Польщі та низці інших країн мають з’явитися до призовних пунктів ЗСУ», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, якщо чоловік, який перебуває за кордоном, не з’явиться до призовного пункту, то до нього будуть застосовані санкції. Як зазначив Едуард Гльоза, це рішення поки існує тільки теоретично, і реалізувати його на практиці майже неможливо.

«І наші можновладці точно про це знають. Мабуть, дуже хочеться вкотре збурити й поділити українське суспільство», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, просто не відчиняти двері не вийде: яка відповідальність чекає на українців, які не впустять ТЦК.

Також Знай.ua повідомляв, що українцям розповіли, що буде з електронними повістками: нарешті дочекалися.