За словами організаторів, турнір присвячено памʼяті Заслуженого тренера України Василя Берчука та 50-річчю відкриття школи боротьби у селі Новосілки Чабанівської територіальної громади.

Як розповіла в.о. голови Чабанівської селищної ради Олена Соболєва:

"На наступний рік селищною радою затвердженно програму для підтримки спортивних культурних і освітніх заходів в нашій громаді. В тому числі і цей турнір з греко-римської боротьби, який розвиває спортивний потенціал дітей та юнаків. Наймолодшим учасникам турніру Андрушенко Мирону 4 роки і Мироненко Михайлу 6 років, загалом в змаганнях приймали участь 75 юнаків. Тобто з самого раннього віку діти отримують можливість навчатись у професійних тренерів і здобувати свої перші перемоги. Я вважаю, що всі проєкти, спрямовані на підтримку дітей та юнацтва, мають бути реалізовані навіть у найскладніші часи. Також хотілось би відмітити що в 2023 році команда Київської області зайняла перше місце на Чемпіонаті України у Полтаві та перше місце на кубку України у Львові. Завдяки таким змаганням готується резерв для збірної області та України. Дякуємо Федерації боротьби та асоціації боротьби Київської області".

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби
Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

За словами головного судді змагань, Заслуженого Майстра Спорту України Михайла Лозового: "Наше завдання не тільки навчити дітей професійно боротись, але й дати їм можливість повірити у власні сили. Коли дитина на власні очі бачить, що представник її громади досяг успіху в спортивній карʼєрі на рівні Олімпійських Ігор — це заряджає і надихає. Сьогодні на нашому турнірі присутній бронзовий призер Олімпійських Ігор, Чемпіон Європи та володар Кубку Світу Андрій Калашніков, який був учнем Василя Берчука і сьогодні підтримує нове покоління юних спортсменів".

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби
Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

Детальніше про турнір дивіться в нашому відео: