Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Ця проблема не сучасна на таких стратегічних об’єктах, як метрополітен. Вони завжди проходять техогляди, стоять моніторингові системи. І стан справ щодо конструкцій метрополітену чітко відслідковується», - повідомив Віктор Лещинський.

За словами експерта, не може раптово з’явитися якась щілина й затопити все метро. Як зазначив Віктор Лещинський, метро навряд чи могло настільки постраждати від вибухів під час війни, адже на такій глибині навіть дуже потужна ударна хвиля не зможе пошкодити залізобетонні конструкції метрополітену.

«Є верхня конструкція, земельна подушка, є металоконструкція. Це хибне твердження, що якісь влучення в конструкції на землі вплинули на процеси в метрополітені», - заявив Віктор Лещинський.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українців чекають зміни в отриманні субсидії: хто може залишитись без допомоги в 2024 році, якщо не подасть заяву.

Також Знай.ua повідомляв, що субсидію можуть перетворити на мізер: у якому випадку покарають грошима.