Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Більшість тез не потребує коментування, тому що повторює російську пропаганду. От і все. Володимир Зеленський – не єврей, а громадянин України, президент України. Ось знайдіть у нього хоча б одну згадку, що він єврей, де сам ідентифікує себе як єврея. Він громадянин України та президент України, і він довів, що є українцем. До чого тут єврей? Це дуже дивна стаття, яка викликає багато сумнівів», – пояснює Володимир Фесенко.

Щодо пакету допомоги для України, зазначає він, то це ще й пакет допомоги для Тайваню та Ізраїлю, це теж не проголосовано ще й за величезного ізраїльського лобі. І розбіжності тут, констатує експерт, не через Україну, а через кордон з Мексикою, посилення міграційного законодавства США та передвиборчої боротьби між демократами та республіканцями.

Принагідно гість програми звертає увагу на те, що речник Нижньої палати Конгресу Джонсон, який не просто республіканець, а й трампіст, привітав українців з Різдвом 25 грудня. Як він розповідає, дискусія про перенесення дати в Україні тривала давно, це рішення – відображення позиції громадської думки, а не результат тиску ззовні.

«Теза путіна про штучність України. Мільйони українців її спростували тим, що захищають свою країну. Якби це була штучна країна, вона впала б за 1-2 дні, навіть не 3. А українці захищають свою країну і підкреслюють свою ідентичність. Тезу про те, що це штучна країна, путін повторює давно, але лише демонструє своє незнання історії. Дивно, що американське видання повторює дурну та пропагандистську тезу путіна», - робить висновок Володимир Фесенко.

Популярні новини зараз
Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Сєрков розповів, чи треба жінкам вставати на військовий облік.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, про що Залужний попередив нас на брифінгу.