З ініціативи заступника начальника Головного управління ДСНС України в Херсонській області Романа ХАРЧЕНКА наша команда Фонду «Рідна країна» відвідала Херсон із гуманітарною місією.

Ми мали нагоду познайомився із роботою херсонських рятувальників та поспілкуватися з ними. Для їх родин ми передали новорічні та світоглядні подарунки і висловили щире захоплення мужністю й професіоналізмом вогнеборців прифронтового Херсона.

Діяльність цих підрозділів ДСНС ще раз підтверджує результати соціологічних досліджень, згідно яких після Збройних Сил України, ДСНС і Національна гвардія є найбільш пошанованими державними інституціями в українському суспільстві.

Нагадаю, що це вже 3 гуманітарна поїздка нашого Фонду «Рідна країна» на звільнену від російської орди військового злочинця Путіна Херсонщину.

Щира подяка за сприяння і підтримку нашої гуманітарної поїздки Гощанській кондитерській фабриці та ГО «Рух змін» (Андрій Кошара)

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

П.С. І, звісно, я відвідав знамениту Чорнобаївку, бо в довоєнні часи був частим гостем тутешньої бригади військової авіації. А окрім того, я теж народився в Чорнобаївському районі, щоправда, Черкаської області .