Про це пишуть Українські новини.

Небесне тіло 7-го класу КІС10978737 під назвою "Залужний Валерій Федорович" знаходиться за координатами: RA 19h33m20.6s, Dec + 48°24`20``. Вона знаходиться в полі зору телескопу "Kepler" між сузір'ям Ліри та Лебедя у безпосередній близькості до зірок Вега (друга за яскравістю у Північній півкулі), Денеб та Альбірео. Зірка імені Залужного зафіксована в базах даних програми Google Earth та занесена у міжнародний реєстр зірок Kepler Input Catalog.

26 грудня під час презентації нової зірки голова "Української Солідарності" Михайло Сліпченко відзначив, що таким чином громадські активісти вирішила увіковічити пам’ять про українського головнокомандувача ЗСУ за його визначний вклад в оборону України та видатні досягнення на полі бою. "Валерій Залужний - це зірка нашої країни, нашого війська… Тому наш вибір був очевидним і сьогодні на українському небосхилі засяяла ще одна зірка - це зірка нашого гетьмана – Валерія Залужного!", - заявив громадський діяч.

Крім того, він відзначив, ще одну не випадковість – наявність трьох сімок в номері зірки: "Це щасливе число – яке буде сприяти Валерію Федоровичу у його військовій і політичній діяльності".

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго
Показати ще

Одразу після презентації, сертифікат із назвою зірки та всі супутні документи, члени громадської ініціативи відправили з Головпоштамту на адресу Міністерства оборони України для подальшого їх вручення Головкому.

Щодо причин появи громадської ініціативи "Українська солідарність" та планів організації на майбутнє Михайло Сліпченко заявив: "Валерій Залужний для нас – Гетьман! Тому ми вирішили об’єднатися заради підтримки нашого Гетьмана! Сьогодні ми оголошуємо про старт нашої громадської ініціативи в підтримку нашого Головкома - Українська Солідарність! Ми і в подальшому будемо підтримувати його і закликаємо всіх небайдужих: Приєднуйтесь до нас!".

Детальну інструкцію, як знайти зірку "Валерій Залужний" на небі і на картах Google Earth, можна знайти на Facebook-сторінці громадської ініціативи "Українська Солідарність" за адресою: https://www.facebook.com/profile.php?id=61554973799369