З 02 по 08 лютого 2024 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 163 заходи контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, складено 238 протоколів про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 82 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 68 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 3 млн 482 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 1 млн 520 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1 млн 947 тис. грн.

Найбільш резонансними за порушенням вимог природоохоронного законодавства стали Вінницька та Чернігівська області.

Інспекцією у Вінницькій області проведено розрахунок збитків на суму 902 тис. 65 грн. за незаконну рубку 112 дерев різних порід та діаметрів у межах захисної лісової смуги лінійного типу, за межами смт Ситківці на території Райгородської територіальної громади Гайсинського району. Матеріали направлено до ГУНП у Вінницькій області.

Інспекцією у Чернігівській області проведено розрахунок збитків на суму 850 тис. 606 грн. за незаконну рубку невстановленими особами дерев породи «вільха чорна» на території заповідного урочища місцевого значення «Торчин» Красилівського лісництва філії «Чернігівське лісове господарство» ДП «Ліси України». Матеріали направлено до Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області.

Популярні новини зараз
Чому не можна сміятися 4 березня і навіщо викидати взуття: суворі заборони та обряди на Герасима Граківника Навіть відключений газ не врятує від боргів: українцям доведеться платити і за це "Газмережі" зробили важливе попередження: стосується всіх, хто користується газовою плитою чи котлом Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки
Показати ще