2024 рік тільки-но розпочався, а Державна екологічна інспекція Центрального округу вже стягнула до бюджету України понад один мільйон гривень збитків, завданих довкіллю.

Зокрема, рішенням Господарського суду Полтавської області за позовом Державної екологічної інспекції Центрального округу (надалі - Інспекція) стягнуто кошти в сумі 892 тисячі 491 грн 56 коп з Комунального підприємства «Сяйво».

Під час перевірки КП «Сяйво» Інспекцією встановлено факт забору води з підземних водних свердловин за відсутності спеціального дозволу на користування надрами (підземними водами), що є порушенням ст. 16, ст.19, ст.21 та ст.23 Кодексу України про надра. Крім того, встановлено факт забору води із водних свердловин, які експлуатуються КП «Сяйво» без дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням ст.44 та ст. 49 Водного кодексу України.

Так, КП «Сяйво» 5 січня 2024 року збитки в сумі 892 тисячі 491 грн 56 коп до бюджету України були сплачені у повному обсязі.

Крім того, близько 70 тисяч гривень було стягнуто з КП «ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС» за порушення природоохоронного законодавства.

Популярні новини зараз
Українцям додадуть до пенсії по 200, 400 та 500 гривень Отримають мізер замість підвищення: яку "подачку" заплатять замість індексації У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Vodafone автоматично переводить на нові тарифи: умови гірші, а плата більша
Показати ще

Загальна сума збитків, завданих довкіллю, яку стягнула Державна екологічна інспекція Центрального округу у січні 2024року – 1млн 039тис 459грн.