Лідер кризімськотатарського народу та народний депутат України Мустафа Джемілєв висловив своє звернення до мешканців Криму, закликаючи їх утримуватися від будь-яких зв'язків з російськими окупантами та їх послідовниками.

У своєму зверненні Джемілєв подчеркнув, що цього року очікується визволення Криму від російської окупації, і Україна зробить все можливе, щоб уникнути жертв серед мирного населення під час військової операції.

Лідер кризімських татар закликав громадянське населення утримуватися від будь-яких контактів з військовими об'єктами окупантів.

Також він звернувся до громадян Росії з проханням покинути Крим, поки функціонує Керченський міст. Джемілєв впевнений, що міжнародне право та справедливість обов'язково переможуть, а Крим буде визволений і повернений під контроль України.

Популярні новини зараз
"Кінець путіна наближається": карпатський мольфар назвав дату капітуляції росії ТЦК відбирає військовий квиток на вулиці: юристи пояснили, що робити Пенсіонерам готують солідну доплату: хто та скільки отримає Для трамваїв і тролейбусів встановили нові тарифи: скільки коштуватиме поїздка
Показати ще