Щотижнева інфографіка про збитки від війни в Україні довкіллю стає свідком безпрецедентного екологічного катастрофи, спричиненого збройною агресією Російської Федерації.

Кожна оновлена цифра видає безмежний масштаб трагедії, що розгортається перед нашими очима, і проливає світло на страшний реальний вплив військових дій на довкілля.

Інформація про збитки, включаючи втрати екосистем, забруднення водних ресурсів та руйнування інфраструктури, докладно розглядає наслідки військових операцій на природні ресурси країни. Кожен тиждень стає критичним періодом, під час якого шкодиливі впливи ворожих атак лише поглиблюються.

Ці дані, які постійно оновлюються, нагадують нам, що війна має не лише людську вартість, а й серйозно впливає на навколишнє середовище. Вони стають свідченням про те, що ми втрачаємо цінні природні ресурси і виводимо природу на межу своєї витривалості через безжальні військові дії.

Популярні новини зараз
Приготуйтеся до пекельної спеки: прогноз погоди на літо 2024 року не залишить шансу прохолоді та комфорту Нещасні 300 гривень і тих можуть не дати: кому не світить вікова надбавка після 70 років Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії З субсидією "біда": що приготували українцям і чому радості у цьому жодної
Показати ще