Окупанти продовжують свою криваву війну проти вільної України, яка призводить не тільки до тисячі смертей та руйнувань, а й наносить непоправної шкоди навколишньому середовищу.

Інспектори Державної екологічної інспекції постійно ведуть підрахунок збитків, які завдають російські терористи нашій екології.

Щотижнева оновлена інфографіка відкриває перед нами безпрецедентну картину збитків, які приносить довкіллю агресія російської федерації.

Ці дані показують не лише кількісні цифри, а й глибину руйнування природних ресурсів та екосистем. Щотижнева інформація від Держекоінспекціх стає свідченням трагедії, що розгортається перед нашими очима, закликаючи до негайних заходів на захист навколишнього середовища та майбутніх поколінь.

Популярні новини зараз
До 500 гривень повернеться на картку: ПриватБанк порадував приємним сюрпризом Польша готує великі зміни для українців: чи доведеться збирати речі В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети З субсидією "біда": що приготували українцям і чому радості у цьому жодної
Показати ще