Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

Було обговорено питання представлення України на олімпійських змаганнях в Парижі, справедливість на міжнародній арені та неприпустимість представлення спортсменів, що підтримують війну.

З Олена Говорова обговорили найголовнійше – питання щодо Олімпійських Ігор в Парижі. Право представляти Україну влітку у Парижі виборюють не лише спортсмени на змаганнях, а й наші захисники та захисниці в складі Сил оборони України, які кожного дня зіштовхуються обличчям до обличчя з ворогом на лінії фронту. Тільки завдяки їм, українські атлети можуть виступати на змаганнях та боротись за олімпійські ліцензії.

Ми прагнемо забезпечити справедливість і чесність на міжнародній спортивній арені! Спортсменам, які підтримують війну не місце на Олімпійських Іграх в Парижі.

Популярні новини зараз
Українцям можуть нарахувати додаткову допомогу Надбавку дадуть після звернення до ПФУ: хто з пенсіонерів може стати багатшим на 900 грн Польша готує великі зміни для українців: чи доведеться збирати речі Вистачить на газ, світло та воду: українцям дадуть грошей на оплату комуналки
Показати ще

Депутат та в минулому відомий спортсмен вірить в те, що влітку Париж має бути українським.