ТОВ «ВБЕТ Україна» розповсюдило офіційну заяву щодо арешту його рахунків. У компанії кажуть, що, серед іншого, компанія не може сплатити податки до державного бюджету у розмірі 244 млн гривень.

Як відомо, «ВБЕТ Україна» є ліцензованим організатором азартних ігор в Україні та входить в п’ятірку найбільших гравців галузі.

10 квітня рішенням Державної Служби Фінансового Моніторингу рахунки ТОВ «ВБЕТ Україна» були заблоковані. 13 травня Печерський районний суд міста Києва заарештував рахунки компанії.

Юристи «ВБЕТ Україна» звертались із запитами про причини такого рішення, однак не отримали від органів досудового розслідування чи суду жодного процесуального документу.

«В той же час нам стало відомо, що справою компанії займається Державне бюро розслідувань (ДБР), яке не має права займатись справами, що не перебувають в їх юрисдикції. Перевищення повноважень з боку ДБР стане окремим приводом для судових позовів від «ВБЕТ Україна»», - йдеться у заяві.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

У компанії кажуть, що станом на початок травня блокування рахунків «ВБЕТ Україна» нанесло державному бюджету шкоду на суму понад 244 млн грн. несплачених податків, «і ця цифра зростає з кожним днем незаконного блокування рахунків».

Крім того, у компанії впевнені, що порушуються конституційні права співробітників компанії, а саме гарантія кожному громадянину права на своєчасну виплачену заробітну плату: майже 270 співробітників компанії вже другий місяць не отримують свою заробітну плату.

«Серед співробітників «ВБЕТ Україна» є представники соціально незахищених верств населення — особи з інвалідністю, одинокі матері, родини з малолітніми дітьми. В команді також є мобілізовані працівники, які наразі перебувають в лавах Збройних Сил України, і яким компанія виплачує заробітну плату в повному обсязі», - зауважили в компанії.

У «ВБЕТ Україна» не має можливості виконувати свої зобов’язання перед клієнтами і партнерами, порушуються права споживачів та умови діючих контрактів.

«ВБЕТ Україна» готова до будь-яких перевірок з боку контролюючих та силових структур, для цього не потрібно блокувати нашу роботу. Діалог між бізнесом та владою – це цивілізована практика. Дії по відношенню до «ВБЕТ Україна» мають негативні наслідки не лише для бюджету країни, але й для інвестиційної привабливості держави в цілому», - сказано у заяві.