«Інклюзивності та безбар’єрності як ніколи потребують медичні установи. Адже тут цілодобово надають допомогу цивільним з інвалідністю та військовослужбовцям, які отримали важкі травми кінцівок на фронті. Тому ми вирішили створити благодійний фонд і допомогти в облаштуванні сучасних вертикальних підйомних платформ» - розповів директор БФ «Ліфт» Віталій Ніколайчук.

Перевагою таких підйомників над пандусами є безпечність та самостійність у пересуванні людей з інвалідністю, зокрема у кріслах колісних. Аби потрапити до приміщення лікарні, пацієнт натискає кнопку, та за допомогою платформи, яка рухається зі швидкістю 0,15м/с дістається у приміщення. Надійна гідравлічна система дозволяє підняти платформу з вагою до 600 кг.

«Монтаж підйомника потребує підготовчих будівельно-монтажних робіт. Вартість однієї такої системи сягає дванадцяти тисяч євро. Сподіваюся, що за допомогою нашої згуртованості та допомозі партнерів з Посольства Японії в Україні, ми поступово облаштуємо усі заклади, які цього потребуватимуть» - зазначив меценат Євген Шоломєєв.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Довідково: БФ «Ліфт» є партнером ініціативи РеабіЦентр, яку започаткував у липні 2023 року Олесь Довгий. Наразі на базі Інституту травматології та ортопедії НАМН України триває облаштування оновленого простору для реабілітації захисників і захисниць країни. Він займатиме площу 500 кв.м та буде оснащений сучасним обладнанням для надання реабілітації 1000 пацієнтам на рік у всіх періодах реабілітації.