«Сьогодні мені та моїм побратимам передали дуже важливе обладнання для бойової роботи від Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія» та народного депутата Валерія Дубіля. Допомагати армії зараз - обовʼязок кожного українця, і внесок кожного у наближення миру та перемоги. Знаю, як багато фонд «Надія» і Валерій Олександрович допомагають Збройним силам, зокрема і військовим з Чернігівщини - наприклад, моєму земляку Владиславу Кічі, якому вони доставили велику партію допомоги у Мирноград на Донеччині», - розповів Павло Сокадьол.

Від імені усіх військових він подякував команді фонду «Надія» за системну допомогу українській Армії.

«Це не перша допомога від нашого фонду українським захисникам. На найгарячіших ділянках донецького, харківського, запорізького напрямків працюють сотні наших fpv-дронів, старлінків, десятки авто, тепловізорів та мавіків. Ми допомагаємо Головному управлінню розвідки, Національній поліції, прикордонникам та Збройним силам, які несуть службу безпосередньо на лінії вогню. І продовжимо цю роботу - будемо підтримувати захисників України стільки, скільки буде потрібно!» - резюмувала співзасновник БФ молодіжної ініціативи «Надія» Марина Дубіль.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще