«Це стало можливим завдяки нашому тісному партнерству з колегами з Німеччини - професором Гайнріхом Беннером та фондом «Україна Допомога Брайтшайд імені святого Лаврентія». З перших днів повномасштабного вторгнення вони збирають та передають до України багато гуманітарних вантажів - це і медичне обладнання та матеріали, і генератори, і продукти харчування. Частину цієї допомоги ми передаємо на Чернігівщину - у військові підрозділи, які несуть службу на прикордонні, в місцеві лікарні та соціальні установи», - розповіла співзасновниця БФ молодіжної ініціативи Марина Дубіль.

Вона також підкреслила, що Прилуцька міська лікарня давно потребувала оновлення діагностичного обладнання, і відсьогодні сучасний УЗД апарат Samsung працюватиме у відділенні акушерства, гінекології та репродуктивного здоровʼя.

«Колектив Прилуцької міської лікарні дякує фонду «Україна Допомога Брайтшайд імені святого Лаврентія», професору Беннеру та фонду «Надія» за сучасний УЗД апарат. Завдяки такій підтримці наші лікарі зможуть проводити ще якіснішу діагностику, а значить надавати ще більш якісну медичну допомогу нашим пацієнтам. Також дякуємо народному депутату Валерію Дубілю, який посприяв тому, аби саме наш медзаклад отримав це обладнання - це вже не перша допомога нашій лікарні від Валерія Олександровича, за що ми безмежно вдячні!» - розповіла головна лікарка Прилуцької центральної міської лікарні Яна Погоріла.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

«Ми знаємо про потреби прилуцьких лікарень і вже багато років робимо все можливе, аби їх забезпечити. Крім того, разом з командою фонду «Надія» ми передаємо критичне обладнання в медичні інститути, лікарні в різних регіонах України та у прифронтові шпиталі, де лікуються поранені військові. Загалом з перших днів повномасштабного вторгнення ми передали обладнання та медичних вантажів на суму більш ніж 200 мільйонів гривень», - розповів нардеп Валерій Дубіль.

Він подякував усім партнерам, меценатам та волонтерам, які допомагають реалізовувати програму забезпечення українських лікарень - лише від початку цього року допомогу отримали вже більше 300 медзакладів по всій Україні, зокрема і на Чернігівщині.