У рамках заходів 30-го Пленарного засідання Егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки (ПФР), що проходили у період з 02 по 07 червня 2024 року, у м. Париж (Французька Республіка), Головою Державної служби фінансового моніторингу України Ігорем Черкаським укладено міжнародні договори міжвідомчого характеру з керівниками Підрозділів фінансової розвідки Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Норвегія та Гібралтару.

Ключовою метою укладених Меморандумів є правове врегулювання взаємного обміну фінансовою розвідувальною інформацією, яка є у розпорядженні підрозділів фінансової розвідки, що підвищить ефективність фінансових розслідувань.

Зазначеними Меморандумами закріплені зобов’язання та права сторін щодо питань конфіденційності, захисту інформації, шляхів її використання та розповсюдження на основі принципу взаємності.

Також, Держфінмоніторинг та Підрозділи фінансової розвідки Федеративної Республіки Німеччина, Королівства Норвегія та Гібралтару домовились забезпечувати співпрацю щодо збирання, обробки та аналізу інформації, яка є у їх розпорядженні, про фінансові операції, відносно яких існує підозра, що вони стосуються відмивання коштів, пов’язаних предикатних злочинів та фінансування тероризму.

Наразі, Держфінмоніторингом укладено 84 міжнародні договори міжвідомчого характеру щодо співробітництва з підрозділами фінансової розвідки іноземних держав.

Популярні новини зараз
Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще