Співробітниками Державної екологічної інспекції Південного округу спільно правоохоронцями виявлено порушника природоохоронного законодавства в плавневій частині острова Хортиця.

28 червня 2024 р. в ході рейдових заходів, територією заказника Дніпровськи пороги затримано особу при порушенні правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду.

Рибалка, вирішив поживитись майже 50 представниками водних біоресурсів.

В момент чого і був затриманий інспекторами.

На громадянина, який займався виловом риби, складено протокол за ст. 91 КУпАП, який буде передано на розгляд суду.

Популярні новини зараз
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку Світлий понеділок 21 квітня: що суворо заборонено робити, прикмети та традиції Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки
Показати ще

Крім цього, знаряддя лову та рибу вилучено.

Загальна шкода завдана державі склала понад 545 тис. грн.

Державна екологічна інспекція Південного округу вкотре наголошує, що законодавством України природно-заповідний фонд охороняється як національне надбання щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення і використання.

На Хортиці будь-який лов риби заборонений впродовж всього року!