Проєкт Pro-Integrity впроваджується DAI Global за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO).

Голова Держфінмоніторингу Ігор Черкаський під час заходу подякував партнерам за увагу до питання боротьби з відмиванням коштів в Україні, окреслив роль Держфінмоніторингу у системі фінансового моніторингу та підкреслив, що реалізація спільних ініціатив, відображених у Меморандумі, сприятиме стабільності та стійкому розвитку України, підвищенню прозорості фінансових потоків, зміцненню цілісності та стійкості національної та міжнародної фінансових систем.

У свою чергу, керівник проєкту Пітер Дімітрофф наголосив, що боротьба з фінансовими злочинами є важливою для України, як під час агресії росії проти України, так і у мирний час. Підписання Меморандуму з Держфінмоніторингом є одним із пріоритетних для проєкту Pro-Integrity та закладає основу для довготривалої співпраці націленої на підвищення ефективності у напрямку боротьби з відмиванням коштів та корупційними злочинами.

Також, окремий Меморандум про співробітництво з Проєктом Pro-Integrity підписано Академією фінансового моніторингу, що перебуває у сфері управління Держфінмоніторингу. Це перший меморандум підписаний Проєктом з закладом освіти в Україні.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Довідково
Проєкт “Сприяння доброчесності в діяльності державного сектору” (Pro-Integrity) – це 5-річна програма, яка стартувала в 2024 році в Україні і здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) та впроваджується DAI Global.

Найбільша антикорупційна ініціатива в історії України, програма «Pro-Integrity» має на меті підтримати зусилля України у боротьбі з корупцією та підвищити прозорість на всіх рівнях державного управління. Ця значна допомога спрямована на просування боротьби з корупцією в Україні, зосереджуючись на трьох основних цілях:

1. Зміцнення національної антикорупційної інституційної спроможності: Посилення спроможності національних інституцій запобігати, виявляти та стримувати корупцію.
2. Посилення антикорупційного комплаєнсу та контролю в органах місцевого самоврядування: Забезпечення надійних механізмів дотримання антикорупційного законодавства та контролю на місцевому рівні.
3. Сприяння прозорості та підзвітності у заходах із забезпечення стійкості, відновлення та реконструкції: Сприяння прозорості та підзвітності у процесах відновлення та реконструкції в Україні.

Програма залучатиме широке коло зацікавлених сторін на національному, регіональному та муніципальному рівнях. До них належать спеціалізовані антикорупційні установи в уряді України, органи місцевого самоврядування, український приватний сектор та організації громадянського суспільства. Проєкт також закладає основу для майбутніх зусиль з відновлення, забезпечуючи їхню прозорість та інклюзивність.