Перший заступник директора НАБУ Гізо Углава заявив, що подав позов про захист честі та гідності проти Центру протидії корупції та особисто голови правління Віталія Шабуніна, де вимагає спростувати інформацію про його причетність до витоку даних досудового розслідування НАБУ.

«Вимагаю від Центра протидії корупції та особисто від Віталія Шабуніна спростувати розповсюджену проти мене недостовірну інформацію щодо нібито зливу фігурантам одного із розслідувань даних досудового розслідування НАБУ», - заявив Гізо Углава.

Як відомо, ЦПК і Шабунін розпочали скоординовану атаку на НАБУ і Гізо Углаву, коли втратили вплив на антикорупційний орган, звинувативши його у начебто зливі інформації. Але згідно з висновками експертів дотичних до справи, злив цієї інформації відбувся саме з боку близьких до ЦПК детективів і був спеціально спланований з метою дискредитації та можливого звільнення заступника директора Бюро.

У своїй публічній відповіді на позов Углави Шабунін зазначив, що причетність заступника директора НАБУ до зливу інформації була встановлена у журналістських розслідуваннях, хоча в жодному з них про Углаву не йдеться.

В колах громадського суспільства вважають, що мотивами атаки на НАБУ є особиста помста Шабуніна та спроба посилити свій особистий вплив на орган.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 16 серпня: фінанси овнів, обман близнюків та розчарування риб "Ще трохи - і не можна буде врятувати": три міста України опинилися в серйозній небезпеці "Пряники" для агресора: чиновники Трампа пропонують "винагородити" Путіна за мир в Україні Банки встановлять контроль за рахунками пенсіонерів: кому ПФУ може припинити виплати
Показати ще