Державною екологічною інспекцією Столичного округу в рамках кримінального провадження направлено цивільний позов до суду на понад 3 000 000 гривень за порушення природоохоронного законодавства.

Кримінальним провадженням встановлено, що на території Київської області одним з сільськогосподарських підприємств допущено засмічення твердими побутовими відходами та відходами тваринництва, які є шкідливими для довкілля - внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля.

Інспекцією направлено цивільний позов на понад 3 мільйони гривень за порушення природоохоронного законодавства.

Державна екологічна інспекція Столичного округу наголошує, що відповідно до статті 1 Земельного кодексу України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Саме тому, згідно з статтею 35 Закону України «Про охорону земель» власники і землекористувачі, в тому числі орендарі, земельних ділянок при здійсненні господарської діяльності зобов’язані, зокрема: дотримуватися вимог земельного та природоохоронного законодавства України та забезпечувати захист земель від засмічення та забруднення.

Популярні новини зараз
Гороскоп на суботу, 1 березня: конфлікти, розчарування чи нові можливості Надбавки до пенсії: хто зі стареньких може очікувати підвищення виплат Борги є, а майно не заберуть: що не можуть конфіскувати у боржників у 2025 році Обіцяв розказати правду про Зеленського і втік: куди подівся Денис Манжосов з "Квартал 95"
Показати ще

ДЕІ Столичного округу продовжує вживати всіх заходів (в межах компетенції) для притягнення винних осіб до відповідальності.