Про це він розповів у своєму блозі.

«До речі, за заяви Фрідріха Мерца, це лідер християнських демократів і це конкурент Олафа Шольца на потенційних виборах, які строкові мають відбутися у вересні 2025 року у Німеччині, але ж, можливо, відбудуться і раніше дострокові. Мерц сказав про те, що він висуне ультиматум путіну на 24 години, щоб путін зупинив агресію, інакше Німеччина дасть Україні ракети Taurus і ще більше підтримки», - зазначає Олександр Мусієнко.

Принагідно експерт нагадує, що Taurus – це ракети класу «повітря-земля», які запускаються з авіації і здатні пробивати бункери. Це, підкреслює він, те, що ми дуже хотіли, і те, на чому українська сторона системно наполягала, однак, на жаль, ми поки що їх не отримали.

«Ну, ось такий цікавий ультиматум насправді. Єдине, боюсь, що Taurus буде замало, потрібна їхня значна кількість, потрібен дозвіл, звичайно, на застосування по військових об'єктах на території росії і потрібно, щоб інші країни – Франція, Британія, США – ухвалили подібні рішення», - підкреслює Олександр Мусієнко.

За словами експерта, тут же йдеться не тільки про військове рішення, тут замішана і політика, це військово-політичне рішення. Тобто, пояснює він, путіну потрібно дати реально такий потужний сигнал, що Захід готовий стерти ці умовні червоні лінії, тоді у кремлі будуть розуміти реальні загрози.

Популярні новини зараз
Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, скільки ще збирається воювати путін: «Часом Х у цьому питанні буде…».

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, на чий план перемоги погодиться Трамп – Зеленського чи путіна.