"Якщо хворі не приймають вчасно ліки, це означає, що їм гіршає, і вони швидше потрапляють до лікарні. З інсультом чи інфарктом, наприклад, у випадку з серцево-судинними захворюваннями. У випадку людей з діабетом, хвороби Паркінсона й багатьох інших захворювань — без ліків зростає вірогідність отримати інвалідність, яка забирає змогу жити та працювати. Наразі українці вимушені заощаджувати на базових витратах, таких як продукти харчування. Справедливе ціноутворення на ліки — питання життя і смерті населення", – на цьому наголосив заступник парламентського Комітету з питань здоровʼя нації, заступник Юлії Тимошенко Валерій Дубіль.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, продовжуючи розпочате кілька тижнів тому розслідування штучної монополізації фармринку, створила парламентську слідчу комісію, що працюватиме задля зниження необґрунтовано завищених цін на ліки в аптеках. Комісія з’ясовуватиме, чому українці, які потерпають від війни, мають платити за медикаменти вдвічі більше, ніж жителі європейських країн, і розроблятиме заходи протидії.

«Щоб ціни на ліки стали адекватними, потрібно знищити фармацевтичну мафію посередників, що знущається з українців», — переконана лідерка «Батьківщини».

За даними Юлії Тимошенко, зараз вітчизняні виробники ліків змушені продавати 80 % своєї продукції двом корупційно вбудованим в ринок посередницьким структурам.

За підсумками роботи очолюваної Юлією Тимошенко ТСК на розгляд парламенту буде поданий законопроєкт, який зруйнує корупційні схеми і суттєво знизить ціни на ліки в аптеках.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 7-13 липня для всіх знаків Зодика: недобиті колишні Овнів, момент істини Стрільців та удар для Раків Автоматичне бронювання за три доби: кому доступна відстрочка без зайвих заяв і черг Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні
Показати ще