«Люди бояться мобілізації, бо думають, що їх одразу відправлять на штурм, однак це не так, і в ЗСУ є ті, хто воює вже багато років, зокрема й у піхоті»,- командувач НГУ Олександр Півненко в інтерв'ю на YouTube-каналі Анни Максимчук

«Так, люди гинуть, ми розуміємо - тому що війна. Це не Перша світова, де сидиш в окопі і нічого не прилітає, крім артилерії - сиди і відстрілюйся. Зараз дрони всюдисущі. У нас була ситуація, що під час евакуації прилітало 14 дронів за 5 хвилин».- сказав він.

За словами Півненка, мобілізація необхідна: наприклад, Нацгвардія за допомогою рекрутингу закриває лише 30-35% своїх потреб.

Водночас він зазначає, що демобілізація не проводиться, тому що людей не вистачає - бригади просто недоукомплектовані.

Популярні новини зараз
Розширення мобілізації: ТЦК прийдуть за чоловіками з відстрочкою – кого торкнеться Українцям перекреслюють роки життя: частину стажу скасують без попередження - кого стосується Українці на пенсії зможуть отримувати по 14 000 грн: кому призначать солідні виплати Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС
Показати ще

«В окремих підрозділах проводиться ротації, але це не панацея. Необхідно створювати резерви - щоб відбивати наступи цієї літньої російської кампанії. Для себе потрібно розуміти, що питання виживання країни, наша ідентичність - це мілітаризоване суспільство» - підсумував командувач НГУ.