Про це він розповів у своєму блозі.

«Європейські країни хотіли би Україну швидко прийняти в ЄС до 2027 року. Це було б добре, тобто не треба казати, що нас чекає тільки батіг за мирною угодою з росією. Є певні пряники – швидкий вступ до ЄС, тобто економічне відновлення, інвестиції. Це, зрештою, безпека, якої ми прагнемо. І це точно не як у Будапештському меморандумі. Треба, щоб це були ратифіковані документи, які передбачали би безпосередньо розміщення військ на території України», – стверджує Олександр Мусієнко.

Однак, зауважує він, багато ультраправих і правих партій у Європі починають виступати проти цього. Зокрема, розповідає експерт, лідерка «Альтернативи для Німеччини» заявила, що у разі перемоги на виборах буде вимагати від України повернення грошей за зброю і компенсацію за підрив «Північного потоку». Також, додає він, віцепрем’єр Італії Сальвіні каже, що Україна програє, треба підписувати угоду, прем’єр Угорщини Орбан – що Україна взагалі втручається у вибори.

«Каламутять воду. Каламутять воду зокрема ті, до кого є підозри, що вони могли співпрацювати з росією або отримувати від неї кошти. Вся кремлівська агентура, таке враження, вийшла і почала говорити про те, що треба з росією вести діалог тощо. Всі активізувалися», – підкреслює Олександр Мусієнко.

З іншого боку, міркує експерт, таку активізацію варто сприймати і в іншому, більш позитивному ключі. Як він пояснює, це означає, що у кремлі серйозно остерігаються того, що Україна вступить у ЄС, що такі перспективи є. Крім того, додає експерт, росія дуже боїться гарантій безпеки Україні, що тут з’являться західні війська, адже і «Орешником» вдарили по Львівщині, як сказав Медведєв, щоб залякати Європу.

Популярні новини зараз
Як анулювати частину платіжок за комуналку: законна лазівка для економії Не треба порівнювати: у ТЦК зробили заяву про мобілізацію в Україні Банкомати не працюють: українцям дали термінову інструкцію, як діяти Українці отримали оновлені рахунки за газ: чому суми у платіжках збільшилися
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Семків розповів, як українське середовище зробило Шевченка впертим і непоступливим.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко оцінив, чи застосує Трамп проти Ірану нову секретну зброю США.