Про це він розповів у своєму блозі.

«Перша ейфорія – знищення Хаменеї. Браво, всі відсвяткували, ще дехто продовжує святкувати. Але це перемога чи ні? Що робити з цим? Як у свій час викрали Мадуро. Вау, блискуча перемога. У першу ж мить вкрали Мадура. Що далі з Венесуелою? Чухаємо голову, мотаємо на вус. Не знаємо, що робити з Венесуелою. Що ж тепер із Іраном?», – зазначає Михайло Шейтельман.

За словами експерта, звичайно, є танці та феєрверки щодо ліквідації Хаменеї після 37 років правління, але водночас відбуваються і величезні мітинги на підтримку режиму, на підтримку президента та уряду, і йдеться про десятки тисяч людей, які кричать у єдиному пориві. Тому, констатує він, виникає враження, що Хаменеї мертвий, а режим живий, тим паче, що скрізь ще й протести проти США та Ізраїлю.

Зовсім не факт, наголошує експерт, що режим в Ірані впаде за підсумками операції США та завдяки закликам до іранців скидати владу. За його словами, можна вважати, що все, що було до цього – переговори, тепер починається війна, і Трамп її вестиме доти, доки Іран не запропонує лідера, який захоче вести реальні переговори.

«Ізраїль я у будь-якому разі вітаю з перемогою. Але сподіватися на новий Близький Схід, що Іран змінить своє обличчя, я не став би. Не за Трампа, мені здається. Не за Трампа з'явиться Новий Близький Схід, тому що він шукає угоду, шукає приводу закінчити війну. Він її тільки почав, і тепер шукає привід закінчити, щоб швидше закричати: «Все, ми перемогли». У нього перемоги, на жаль, як ви знаєте, намальовані», – підсумовує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Індексацію розширили: хто отримає більше у березні Літо вривається: синоптики шокували прогнозом на весну – погода готує українцям спеку ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Старіков пояснив, навіщо росія знову роздмухує паніку щодо ядерної зброї: «Це інформаційний шум».

Також Знай.ua писав, що Гаврилечко пояснив реальні ризики тривалої відсутності політичної конкуренції: вибори без виборів.