Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«Нам погрожують тепер не лише росіяни, а ще й іранці. Сказали, що все, Україна тепер – легітимна воєнна ціль. І ось Зеленський красень, відзначився, відповів на фарсі. Ну, звісно, у письмовому вигляді, не усно. Він поки що фарсі не вивчив, хоча, якби ми воювали з Іраном, він би, мені здається, вивчив. Він за час війни англійську вивчив. Але відповів на фарсі – це манера Ізраїлю. В Ізраїлі є речник, який на фарсі звертається до іранців. А Трамп звертається до них англійською, у нього просто великодержавний шовінізм, що всі мають англійську розуміти. Але не розуміють в Ірані англійською, коли Трамп закликає: «Вставайте, протестуйте», – розповідає Михайло Шейтельман.
Зеленський, зазначає він, відповів, що ППО – це не озброєння для атаки, Україна просто допомагає США та арабським країнам із дронами-перехоплювачами, ділиться досвідом, а ще нагадав, що Іран постачав шахеди росії, хоча були переговори, щоб він цього не робив.
Тим часом, повідомляє експерт, з'явилася цікава новина з Лівану. Як він розповідає, прихильники «Хезболли» стверджують, що посольство України в Лівані приховує шпигуна Моссада, який причетний до серії вибухів і замахів у Лівані. Тепер, продовжує він, посольство України намагається таємно вивезти цього шпигуна за допомогою посольства США.
«Ось так наші зв'язалися. Ось на початку війни я казав, що Україна має бути союзником із Ізраїлем. Казав? Казав. Я казав, що робитиму для цього все, що можу. Казав? Казав. Ну, у публічній площині, звичайно, не подумайте. І ось ми з кожним днем все більше це робимо. Все більше», – наголошує Михайло Шейтельман.
Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман заявив, що дії Трампа зближують Україну та Європу.
Також Знай.ua писав, що Зеленін пояснив, як через культуру об'єднати українців: «Основа національної ідентичності – це шедеври».