Міністр економрозвитку Ігор Петрашко намагається забрати у новоствореного Мінагрополітики контроль над ветеринарною службою. Про це повідомляє AgroPolit.com з посиланням на власні джерела в уряді.

За інформацією видання, міністр Мінекономрозвитку підготував проект положення про функції відновленого Мінагрополітики, куди навмисно не включили контроль за Держпродспоживслужбою та всією вертикаллю безпечності продуктів, а також ветеринарно-санітарною вертикаллю.

«Ігор Петрашко намагається вхопитися за останню соломинку в питанні контролю за ДПСУ і забрати це право у аграрного міністра Романа Лещенка, але той не дає… Всі чудово розуміють, що це остання спроба Петрашко забрати під свій контроль видачу сертифікатів на експорт зернових трейдерам у портах, перевірки бізнесу, видачу дозволів та сертифікатів, але з юридичної сторони це нонсенс, бо вже є діюче положення про Мінагро № 1119», — розповів співрозмовник видання.

Він також додав, що міністр агрополітики наполягає, що ліквідацію міністерства було зупинено і його поновили, тож вся його структура вже є, і в ній передбачено ДПСУ, згідно з постановою уряду від 25 листопада 2015 р. № 1119 «Про затвердження Положення про Мінагрополітики».

Раніше AgroPolit.com вже повідомляв, що наразі в уряді намічається багатовладдя за агросектором, яке породжує нездорове бажання міністра економіки за будь-яку ціну залишити за собою хоч якусь частину контролю за агросектором.

Популярные статьи сейчас

Полицейские едва не арестовали "голую" начальницу поезда - требовали сертификат: "Зря вы так, ребята"

Волга 24 и Москвич 402: топ брошенных раритетных авто, которые могут стоить бешеных денег

Студентка из Шевченко рассказала, как преподаватель довела ее до отчаяния: "Плачь, с*ка"

Роман Свечкоренко встречался с Тиной Кароль задолго до "холостячки" Златы Огневич: "Так себе мальчик"

Показать еще

Нагадаємо, народний депутат фракції «Батьківщина» Валентин Наливайченко раніше заявив, що за 8 місяців міністр економіки Ігор Петрашко не зробив жодного кроку, щоб допомогти українцям вижити під час карантину, і назвав його найпровальнішим міністром економіки. А народний депутат України, член комітету ВР з питань економічного розвитку Людмила Буймистер заявила, що депутати незадоволені роботою міністра економіки Ігоря Петрашко, який не має плану виходу з кризи і проводить незрозумілу кадрову політику.

Водночас економічний експерт Борис Кушнірук зазначив, що програма Мінекономіки з кредитування бізнесу провалилася через високі ставки і непрозорі умови. А також звернув увагу, що кредити за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» складають лише 4,85% від загального обсягу кредитів малого та середнього бізнесу.