Дія експортного мита на металобрухт має бути продовжена, щоб захистити вітчизняну промисловість. Про це заявив народний депутат, член парламентського комітету з питань економічного розвитку Сергій Тарута на нараді щодо функціонування металургійних підприємств і їх забезпечення металобрухтом, яка відбулася у комітеті Верховної Ради з питань економічного розвитку.

«Це мусить бути державна позиція, щоб все-таки металобрухт залишався в нашій країні», - сказав Тарута.

Він також вважає за потрібне укласти меморандум між постачальниками металобрухту і його споживачами щодо взаємодії.

«Треба, щоб був меморандум між тими, хто заготовляє, і тими, хто використовує. Тому що що кажуть постачальники? Що металурги не розраховуються своєчасно, не дають ціни, які нам дають на експорті. І тут треба знайти баланс. Я думаю, якраз державна політика в тому, щоб все-таки їх посадити за один стіл і домовитися між собою», - вважає Тарута.

Депутат наголосив: металобрухту в країні з кожним роком все менше, і він має залишатись для потреб вітчизняної промисловості. «Треба, щоб весь металобрухт залишався тут, тому що його буде все менше і менше. Ми сьогодні не розвиваємо країну, вона зменшує виробництво, і машинобудування. Тому треба допомагати. Ми у нашому комітеті розуміємо, що наше завдання – максимально допомагати нашому виробництву», - підсумував Тарута.

Популярные статьи сейчас

Новая почта сообщила об изменениях в оплате посылок: будут списывать автоматически

Надя Дорофеева "поддержала" Владимира Дантеса после нелегкого признания: "Мозгов там нет..."

Оля Полякова призналась, кто из звезд шоу-бизнеса ее бесит - Тина Кароль в списке

Тина Кароль оконфузилась прямо на сцене: платье слетело с пышной груди

Показать еще

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Магера заявив, що уряду слід продовжити дію мита на експорт металобрухту, в іншому випадку вітчизняні металурги зіткнуться з дефіцитом сировини, і як наслідок – змушені будуть згортати виробництво та скорочувати персонал.

У свою чергу президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков підкреслив, що мито на експорт металобрухту дозволило Україні зберегти десятки тисяч робочих місць і забезпечило мільярди надходжень до бюджету, тому його дію необхідно продовжити.