Президент Володимир Зеленський повинен заборонити імпорт електроенергії з Росії і Білорусі, якщо дійсно хоче протистояти

російській агресії.
Про це заявив народний депутат Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу «Україна24».


«В цьому ефірі місяць назад приблизно ми обговорювали і я казав, що якщо це все серйозно (боротьба з російським впливом – прим.), то найближчими днями ми зупинимо імпорт російської електроенергії, побачимо підозри – але нічого всього цього не відбувається. Тиждень проходить за тижнем, розмови за розмовами, нічого не відбувається абсолютно», - заявив Кучеренко.


За його словами, з початку 2021 року імпорт обійшовся Україні в майже 1 млрд гривень.
«І виникає наступне питання – чи це дійсно боротьба з ворогами держави чи це просто, користуючись абсолютно тим, що велика частина суспільства абсолютно підтримує такі кроки, він намагається їх (санкції – прим.) використати до незручних в даній конкретній ситуації для Зеленського політиків, які це заслуговують», - зазначив нардеп.


Відсутність реакції Зеленського на імпорт електроенергії може свідчити про абсолютно іншу мотивацію в діях президента, ніж захист національних інтересів.
«Якщо всього цього (заборони імпорту – прим.) не буде, то це буде означати, що мотивація Зеленського, на жаль, не така як він нам про це розповідає», - додав Гончаренко.
Нагадаємо, Україна відновила імпорт електричної енергії з Білорусі в січні, а напряму з Росії – в лютому 2021. З початку року було імпортовано майже 600 млн кВт годин на суму 900 млн грн.
Нагадаємо, Україна з 2021 року відновила імпорт електроенергії з Росії і Білорусі. З початку року закуплено понад 550 млн кВт годин на суму 850 млн грн. Найбільшим імпортером є «Дніпропецсталь-Енерго» Віктора Пінчука. Імпорт також здійснюють компанії «ДЕ Трейдінг» Максима Єфімова і «ЕРУ Трейдинг» Ярослава Мудрого.

Популярные статьи сейчас

Оля Полякова показала победителя Маски: кто прятался под образом "Солнца"

54-летняя Ольга Сумская перевоплотилась в Дженифер Лопес: "Соблазнительный образ"

Арсен Мирзоян показал свою "подружку", и это не Тоня Матвиенко

"Остапчук портит всю картину": Дзидзьо с Поляковой показали закулисье шоу "Маска"

Показать еще