В ЗМІ почало тиражуватись повідомлення представників "єнакієвської мафії", що стосується ринку "Столичний", мовляв вони, за допомогою юриста Антона Арєф'єва виграли якісь суди.

Однак, така інформація не має жодних підтверджень і є маніпуляцією, вказують представники чинних власників ринку.

Подробиці повідомляє Апостроф.

Апеляційний суд наразі відмовив у задоволені будь яких вимог самопроголошених "представників адміністрації ринку", зокрема, щодо Рустема Абдукадирова, фактично, підтвердивши незаконність його перебування на посаді "директора".

Станом на сьогодні, згідно рішення Апеляційного суду, єдиним законним директором ринку "Столичний", який значиться в усіх державних реєстрах є Сергій Головня.

Популярные статьи сейчас

Украинцы разузнали, почему "Холостяк" Заливако выбрал Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальные игрушки, цепи"

Юля "Зайка" рассказала об интиме с Мишей Заливако на Холостяке

Елена Кравец с главной звездой "Квартала" переиграла Роксолану - Турция, встречай

Львовянка показала таксисту важность украинского языка: "Смотрел как на инопланетянку"

Показать еще

Водночас, проти Рустема Абдукадирова порушено кримінальне провадження внаслідок доведення ринку "Столичний" до фіктивного банкрутства. Що є черговим злочином, за який доведеться нести відповідальність.

Зокрема, за участі Абдукадирова були підписані дві угоди з нікому невідомими одеськими компаніями "Еліт Торг Компані" та "Фірма "Надія" на поставку металоконструкцій на загальну суму майже 177 млн гривень.

Товар ринок так і не отримав, але одеські фірми звернулися до господарських судів з позовами про стягнення з ринку заборгованості.

Також, пізніше "Столичний" в особі Абдукадирова придбав у ТОВ "Донбаська вугільна компанія" (кінцеві власники - Юрій Іванющенко і Іван Аврамов) сумнівні інвестиційні сертифікати на загальну суму 98 млн гривень. А операційну діяльність "Столичного" перевели на новостворену компанію "Продовольчий хаб Столичний", фірму зі статутним капіталом в 10 тис грн.

Таким чином, всього за два місяці на ринок "поклали" майже 300 млн грн фіктивних боргів, забрали всі доходи від операційної діяльності та перевели чи не всі розрахунки в готівку, з якої не сплачувалися податки, а всі кошти, як стверджують ЗМІ, спрямовувалися на фінансування сепаратистів і війни на Сході країни.

Так "донецькі", в особі самопроголошеного директора Абдукадирова, який захопив ринок "Столичний" "господарювала" на ньому.

Це зокрема детально описано в відеосюжеті 24 каналу: Як люди Юри Єнакієвського захопили та знищують ринок "Столичний" - журналістське розслідування.