Держава Україна має дотримуватись своїх зобов’язань перед інвесторами в розвиток «зеленої» енергетики, інакше іноземні інвестори не працюватимуть в Україні. Про це в ході форуму «Україна 30. Економіка без олігархів» заявив президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер.

«Найголовніше з усього – це дотриматися слова. Якщо держава кілька років тому казала компаніям відновлюваної енергетики: заходьте в Україну. І підписала контракти. І тоді, коли вони вже зайшли і підписали, почати міняти правила під час гри, - я думаю, що ця довіра тільки поволі втрачається. Тому мені здається, все-так найголовніше – це дотримуватися слова», - сказав Гундер.

На його думку, українська влада має підтримувати інвесторів, які повірили в Україну і інвестують в її розвиток. Та наголосив: виконання зобов’язань з боку держави – це не преференції для інвестора, це справедливі умови.

«Піклуйтеся про ці компанії, які повірили в Україну, і вони будуть найкращими амбасадорами. Значно важче привести нового інвестора, ніж втримати цього, який тут вже є, який тут вже працює», - наголосив Гундер.

Нагадаємо, 2 червня Кабмін вніс до парламенту законопроект про введення додаткового акцизного податку на електроенергію з відновлюваних джерел енергії.
На наступний день, 3 червня, найбільший скандинавський фонд NEFCO оголосив про зупинку інвестицій в Україну.
Найбільші асоціації відновлюваної енергетики назвали плани уряду спробою експропріації їхніх активів і пригрозили судом.
В кінці квітня іноземні інвестори ініціювали перший міжнародний арбітраж проти України через порушення урядом своїх зобов'язань. Аналогічні позови проти держави готують ще до 10 інвесторів в "зелену" енергетику.

Популярные статьи сейчас

Украинские учителя нашли, чем заняться на каникулах – вкалывают в Польше за 5 тысяч долларов в месяц

Настя Каменских загипнотизировала формами в "дырявых" колготах: "Идеальная фигура"

Разведенный Дзидзьо похорошел на глазах и рассказал Кате Осадчей все: о бывшей Slavia - ни слова

Легенда 90-х Татьяна Овсиенко изменилась до неузнаваемости, время не щадит никого: эксперименты с волосами и хрипотца, как у Лепса

Показать еще