Понад 100 днів в країні війна!

Близько 98% українських компаній зазнали втрат через військову агресію росії проти України. Про це свідчать дані опитування, що опубліковані на сайті Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Згідно з дослідженням 48% українських компаній отримали збитки до $1 млн, ще 37% – до $10 млн і 12% повідомили про втрату понад $10 млн., доларів. Наразі в повному обсязі запустилися в роботу вже 47% компаній, при цьому у квітні працювали близько 28%. Інші 50% працюють з обмеженнями або частково.

Холдинг BAYADERA GROUP до війни – найбільший алкогольний холдинг Східної Європи. Зараз, на жаль, вимушені констатувати, що за час активної фази повномасштабного російського вторгнення холдинг зазнав втрат та суттєвих збитків. Зокрема великих збитків зазнала логістика експорту, на 2 місяці зупинилося постачання імпортної продукції.

Популярные статьи сейчас
Остановили за нарушение – могут доставить в ТЦК: новые правила мобилизации Пенсионеры получат "бонус" в 500 гривен: ждать не долго Ограничение водоснабжения: украинцы могут остаться без жизненно важной услуги Свет будет целый день: в "Укрэнерго" обрадовали украинцев
Показать еще

Майже усі філії компанії постраждали. По-перше, весь березень філії не працювали через заборону на продаж алкогольної продукції. Частина філій, що перебуває або перебувала під окупацією зазнала втрат по безповоротній дебіторській заборгованості. Наразі у зонах бойових дій розгромлені та пограбовані торгові точки з повною втратою товару. Крім того, склади холдингу та офіси потрапили під атаки військ та мародерства російського агресора. Як наслідок - втрачено продукцію, обігові кошти, корпоративні автомобілі, вантажну техніку, оргтехніку та ін. Найбільших втрат зазнали філії у таких містах: Чернігів, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Мелітополь, Херсон.

Щодо виробництва та агросектору маємо визнати, що найбільше постраждало наше виробниче підприємство у селищі Радсад у передмісті Миколаєва. Зокрема обстріляний окупантами цех первинної переробки винограду ПАТ Радсад та потужності ТОВ Миколаївський коньячний завод, в тому числі й цех перекурки коньячних спиртів. Виробниче обладнання, системи кондиціонування та охолодження прошиті уламками снарядів. Є руйнування даху та віконних пакетів підприємства.

На жаль, багато «прильотів» було і на наші виноградники, де понівечено частину виноградних насаджень. Військові дії заважали вчасно виконувати роботи відповідно до агротермінів. Адже усі вони повинні виконуватися у відповідні відрізки часу. У виноградарстві, як і загалом у сільському господарстві дорогий кожен день, особливо в весняний період, коли формується та закладається майбутній врожай.

Найжахливіше, що гинуть люди! Ворожий наліт застав людей і на угіддях, де одна співробітниця загинула, а ще одна отримала тяжкі поранення і вже перенесла декілька серйозних операцій.

Були періоди, коли військові не дозволяли виходити працювати на виноградники. Окрім того були у виноградниках і ракети, які не розірвалися, що теж не давало змоги там працювати. Тож працівники зверталися за допомогою до ДСНС України. Уламки снарядів на полях збирали самі. Від керівництва холдингу та акціонерів впершу чергу велика подяка усьому колективу ПАТ Радсад за таку самовіддану працю у воєнний час. Людям, які щодня під гуркіт снарядів ризикували, але не покидали своє господарство. Бо це господарство, яке вони люблять і яким живуть.

Головне зараз для холдингу – це укріплення економіки країни, допомога ЗСУ і утримання багатотисячного колективу. BAYADERA GROUP продовжує всебічно підтримувати співробітників та забезпечувати робочі місця. Холдинг поступово відновлює виробництво, логістику, роботу філій, складів та Центрального офісу.

Від початку російського вторгнення холдинг регулярно сплачує податки до держбюджету: в березні 45,5 млн. грн., у квітні 145,1 млн.. грн., у травні вже 180,4 млн. грн.!

На початку війни компанія перерахувала 5 мільйонів гривень на офіційний рахунок ЗСУ у Нацбанку. В березні, коли компанія не працювала у зв'язку з забороною продажу алкоголю, було перераховано 300 000 гривень на підтримку армії. Понад 2 мільйона гривень було перераховано на різні потреби ЗСУ у квітні та травні. А вже на початку червня компанія придбала БПЛА за 1 млн. 245 тисяч гривень. Нехай він стане у пригоді нашим славним захисникам!

Підтримка української армії і надалі залишається одним із пріоритетів компанії. Наразі постійно розглядаються конкретні запити від ЗСУ.

Компанія BAYADERA GROUP і Команда докладають чималих зусиль, працюючи щодня попри невизначеність, щоб наблизити таку бажану для всіх Перемогу.

Тримаймось разом і надалі! Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба BAYADERA GROUP