На сторінці громадського об'єднання "Батьки SOS" у соціальній мережі Facebook з'явилася публікація, в якій йдеться про схему організаційного процесу на дистанційному навчанні.

Батьки намагаються зрозуміти, як будуть проходити уроки протягом двох тижнів, починаючи з 11 січня 2021 року.

"Добрий день всім! Зараз масово розсилаються класними керівниками схема організаційного процесу на дистанційному навчанні з 11.01 по 25! Уроки в цьому році для 4-го класу по 40хв за компом, при цьому перерва 15 хв і ніде немає посилань на гігієнічні норми! Вважаю це багато для початкової школи!

Дуже буду вдячна, якщо є посилання на нормативну базу! Дуже прогресивні люди писали, що початкові класи повинні займатися по 20-30 хв не більше 3-х уроків! Всім спасибі! Побачила і на сайті школи 15 хв за урок для 2-4 класів! А скільки разів по 15 хв в день ??? МОЗ пише про це???", — написала Марина Козирєва в публікації.

Публікація в "Батьки SOS", скріншот: Facebook
Публікація в "Батьки SOS", скріншот: Facebook

З жінкою в коментарях відразу ж почали ділитися інформацією про тривалість уроків при використанні технологій дистанційного навчання. Там йдеться про те, що для учнів 1 класів заняття повинні тривати не більше 10 хвилин; для учнів 2-4 класів - не більше 15 хвилин; для учнів 5-7 класів - не більше 20 хвилин; для учнів - 8-9 класів - 20-25 хвилин; для учнів 10-11(12) класів на першій годині занять до 30 хвилин, на другій - 20 хвилин.
Коментарі, скріншот: Facebook
Коментарі, скріншот: Facebook

Нагадаємо, дистанційне навчання в Україні: як безпечно використовувати відеодзвінки

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти" ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", школи ризикують залишитися без вчителів? Освітяни розповіли, чому звільнилися під час пандемії

Знай.ua писав, мама Львівського школяра показали "радощі" карантинних канікул, мозок кипить: "Уроків вистачить на всю сім'ю"