Державна компанія «Центренерго» повністю провалила підготовку до опалювального сезону і при першому похолоданні залишилася без вугілля, що поставило під загрозу всю енергосистему країни.

Про це заявив народний депутат Олексій Гончаренко.

«Ніколи в історії України державні компанії, від яких залежить проходження зими не входили опалювальний сезон без вугілля. Державне «Центренерго» сьогодні не має вугілля. Це не просто нонсенс. Це злочин. Такий саме злочин, як якби армія не мала патронів перед боєм», - зазначив Гончаренко.

Нардеп наголосив, що «понятний» Ігорю Коломойському менеджмент державної компанії «Центренерго» просто вирішив не закупити вугілля на зиму, змусивши всю країну просити про допомогу у режиму Путіна та Лукашенка.

«Позавчора ми вже просили допомоги в Лукашенко і вони нам аварійно постачали струм. Це сором. Це пряме відображення того, як олігархи Зеленського руйнують нашу країну», - наголосив нардеп.

Популярні новини зараз

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Гончаренко додав, що якби влада була професійною і відповідальною, виннів провалі опалювального сезону на «Центренерго» уже давно були б відправлені у відставку.

«При будь якій минулій владі (навіть злочиній), усі очільники енергетичного сектору – міненерго, регулятор, голови держкомпаній були б звільнені та початі перевірки», - зазначив нардеп.

Нагадаємо, 15 січня практично на всіх ТЕС «Центренерго» закінчилося вугілля через що системний оператор «Укренерго» попередило Міненерго про ризики віялових відключень.

Зміївській ТЕС в Харківській області на аварійному ремонті через брак вугілля було 6 із 9 енергоблоків. 17 січня Україна запросила екстрену аварійну допомогу у Білорусі для недопущення відключень споживачів.