Державна компанія «Центренерго» провалили підготовку до опалювального сезону і посеред зими залишила країну без вугілля і з ризиком віялових відключень.

Про це заявив народний депутат Михайло Бондар (ЄС).

«Куди дивився керівник «Центренерго» і ті хто ним останній рік хороводить? Як можна було заходити в зиму без вугілля на ТЕС і брати в заручники всю країну!? Керівництво «Центренерго» має бути негайно відправлене у відставку через спробу диверсії з відключенням електроенергії всієї країни», - зазначив нардеп.

Бондар обурився тим, що в «Центренерго» не знайшли нічого кращого, як звинуватити шахтарів, мовляв ті не забезпечили їх ТЕС вугіллям.

«Наскільки ж цинічно і безвідповідально це звучить від тих, хто ледве не довів країну до катастрофи. Тим хто забув, я нагадаю, чим займалося «Центренерго» влітку минулого року. Три місяці вони активно спалювали природний газ і відмовлялися брати вугілля з державних шахт. Шахтарі місяцями не могли отримати кошти не те що на ремонт устаткування, не було чим платити зарплати. 95% шахт кілька місяців знаходитися в простої», - наголосив Бондар.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Він також закликав НАБУ розслідувати усі факти шахрайства на держкомпанії.

Нагадаємо, 15 січня стало відомо, що системний оператор НЕК «Укренерго» попередив про ризики відключень споживачів через відсутність вугілля на державних ТЕС «Центренерго».

Станом на 15 січня 6 із 9 енергоблоків Зміївської станції знаходилися на аварійному ремонті через брак вугілля.