Депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський, замішаний в скандалі з «плівками Деркача», піддався санкціям з боку американського уряду.

Причину цього в ефірі каналу «Знай 24» пояснює політичний аналітик Володимир Фесенко.

«Нагадую, що санкції ввели представники адміністрації Трампа, адже адміністрації Байдена як такої ще немає. Я зверну увагу на інше: якщо це й інструмент, то не інструмент очищення репутації Байдена (вона тут ні при чому). Він показує українським політикам, як раніше показував деяким російським, що будь-яке втручання у вибори в США буде покарано», - зазначає він.

Тим часом сам Дубинський ще 18 січня наполягав на зборах парламентської фракції «Слуги народу», щоб обговорити введені санкції та вирішити, чи потрібно на них реагувати, і якщо так, то як. Винуватцями цих санкцій він вважає не чиновників з Вашингтона, а деяких діячів, яких політик не назвав на імена, але які, за його висловом, підставили представників адміністрації Дональда Трампа.

Популярні новини зараз
Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький
Показати ще

Фесенко зазначає, що про зовнішнє втручання в президентські вибори в США заговорили не з учорашнього дня, а ще у 2016 році, після обрання Трампа. Однак тоді йшлося про російське втручання, можливо, китайське, лише сам Трамп натякав на «український слід», але ніхто це серйозно не сприймав. Насправді, як вважає аналітик, якщо і було якесь втручання, то не таке, яке могло на щось серйозно вплинути.

Але тепер ситуація змінилася.

«У випадку з Деркачем, Дубинським і деякими іншими українськими діячами йдеться саме про втручання. Тут не просто симпатії, за які ніхто не став би карати. Були використані незаконні методи, і слово «незаконні» тут - ключове», - вважає політолог.

Раніше Фесенко передбачав можливий успіх Пальчевського на виборах мера Києва.

Також він висловлювався проти реприватизації.