У розпал опалювального сезону, Україна може зіткнутися з нестачею вугілля на всіх головних ТЕЦ країни.

Про це пише Іван Чижов у своєму блозі на сайті Кореспондент.

Експерти енергетичних ринків звертають увагу на непродуману політику в галузі енергетики в.о. міністра енергетики України Юрія Вітренка.

Станом на 25 січня запаси вугілля на складах в Україні становили близько 455 тис.тонн, що є історичним мінімумом, і не забезпечує енергетичну безпеку України. Про це повідомив головний інженер «Укренерго» Віталій Зайченко на засіданні НКРЕКП у понеділок.

Як повідомив головний диспетчер "Укренерго", українську енергосистему минулого тижня вдалося збалансувати завдяки нарощуванню імпорту електроенергії з Білорусі.

Популярні новини зараз

Доросла "бджілка" Аліна Гросу вдарилась у самокритику: "Я сама по собі є-бо-бо"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Показати ще

"Без достатніх поставок вугілля збалансуватися можна буде або при переході на спалювання природного газу або за рахунок відключення споживачів", – підкреслив Зайченко.

Нагадаємо, Юрій Вітренко виступив з ініціативою про від'єднання української енергосистеми від білоруської та російської енергосистем. "Нам потрібно терміново відключитися від об'єднаної енергосистеми з Білоруссю і РФ, об'єднуватися з європейською системою. І це якраз буде одним з головних моїх завдань", - сказав Юрій Вітренко.