Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін пояснив у програмі «Романенко. Бесіди», в чому полягають інтереси України в Центральній Азії.

«Ми стикалися неодноразово з позицією, що якщо та чи інша країна не проголосувала в сприятливий для нас спосіб в тих чи інших міжнародних організаціях, ми відмовляємося від візитів, від контактів від контрактів, зрештою. Тобто, у нас завжди має бути якийсь баланс прагматизму і стратегічних інтересів нашої держави», - зазначає Єнін.

Він пояснює, що наші підприємства є досить відомими в цьому регіоні.

«Вони асоціюються у сьогоднішнього керівництва переважної більшості центральноазійських держав – чи візьмемо Туркменістан, чи візьмемо Узбекистан, інші країни – з досить високим знаком якості, надійності, високих технологій. В принципі, крім нас, деякі проєкти не здатні виконати жодні конкуренти», - переконаний Єнін.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс
Показати ще

Єнін висловив сподівання, що низка прийнятих кадрових рішень в середньостроковій перспективі принесе результат насамперед українським підприємствам, які зможуть реалізуватися в цих регіонах та отримати досить вигідні контракти.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Андрій Ніколаєнко заявив, що найкраща допомога малому бізнесу з боку влади - залишити його в спокої.

Раніше повідомлялось, що в Україні не можна вводити накопичувальну пенсійну систему, доки існує ризик дефолту