Імпорт електричної енергії з Росії і Білорусі знизує енергетичну незалежність України.

Про це заявив лідер Незалежної профспілки гірників, народний депутат Михайло Волинець.

"Необхідно бити з двох рук і відразу в морду. До чого я? На даний момент уже другу добу як з Росії, країни агресора, постачається електроенергія на ринок України. Уже майже 3 млн кВт годин", - заявив Волинець під час брифінгу у Верховній Раді 2 лютого.

Він повідомив, що з 3 січня по 2 лютого Україна придбала російської електрики в тому числі через Білорусь на суму 313 млн грн.

"Це невиплачені зарплати українським шахтарям і енергетикам, це невідраховані кошти до пенсійного фонду і фонду соціального страхування. Це знищення енергетичної безпеки нашої держави", - наголосив нардеп.

Популярні новини зараз
Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Нагадаємо, з 1 лютого Україна розпочала імпорт електроенергії з Росії. Також прожовуються закупівлі струму з Білоруської АЕС режиму Лукашенка.
Минулого разу імпорт призвів до найбільшої за роки незалежність кризи на енергоринку. Навесні 2020 року його вдалося тимчасово зупинити в тому числі після критики Президентом Володимиром Зеленським.