Досвід провідних демократичних країн переконує в необхідності прийняття в Україні так званого закону про іноземних агентів. Це дозволить протистояти інформаційному впливу іноземних країн та допоможе зняти питання про утиски свободи слова. Таку думку висловив політолог Дмитро Снєгирьов у своєму блозі «Політика навиворіт».

«Давайте подивимося на ту інформаційну кампанію, яка наразі розгорнулася щодо висвітлення подій навколо закриття телеканалів. Уже є політичні заяви від зацікавлених депутатських фракцій, навіть піднімається питання щодо імпічменту президентові. Але менше з тим, є світовий досвід. Провідні країни світу давно відпрацювали механізм протидії власне інформаційним кампаніям іноземних країн у своєму медійному просторі. Ідеться про так званий закон про іноземних агентів», - сказав політолог.

Він нагадав, що в українських ЗМІ це питання відразу намагалися торпедувати, при чому, саме ЗМІ, пов’язані з російськими спеціальними службами, закидаючи суспільству ідею, що прийняття цього закону буде калькою з російського закону, який забороняє діяльність незалежних ЗМІ на території Російської Федерації.

«Це все дурня. Є позитивний досвід закону, який працює у США, Франції, Ізраїлі. Досвід цих країн, демократичних, на відміну від Російської Федерації, наочно переконує нас в необхідності прийняття цього закону», - переконаний Снєгирьов.

Популярні новини зараз

Розлучена Ірина Білик затягла красунчика в гримерку: копія молодого Дмитра Коляденка

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Показати ще

Недавно Знай.ua повідомляв, що Снєгирьов розповів, чому Росія занижує статистику захворюваності на COVID.

Як ми раніше повідомляли, Зеленський пояснив рішення про закриття телеканалів.